Heerlijk arrangement bij het meer Saint Point
3 dagen/2 nachten
Ontdek de geheimen van de lekkernijen uit de Franche-Comté: het traditionele roken van vleeswaren in de tuyés, grote houten schoorstenen, de ambachtelijke productie van absint, de kazen uit de Doubs…
Geniet van twee gastronomische lunches in Malbuisson, in een bevoorrechte omgeving: die van het Lac Saint Point.
Overnachting in een hotel *** met volpension en bezoeken staan allemaal op het programma.
OVERNACHTINGSMOGELIJKHEDEN :
Hotel***
RESTAURATIE :
Volpension
PROGRAMMA :
Vrijdag:
Aankomst voor het diner en de overnachting in het hotel.
Zaterdag:
Ontbijt in het hotel.
9u30: bezoek aan vleeswarenspecialist Decreuse in la Cluse-et-Mijoux. Dit prachtige houten gebouw is een replica van de boerderijen van onze voorouders. De rokerij in de boerderij doet dienst om de producten te roken.
10u45: bezoek aan stokerij Guy te Pontarlier. In het land van de absint kunt u een van de laatste ambachtelijke stokerijen, met zijn eeuwenoude alambieken en wijnvaten, bezoeken.
12u30: gastronomische lunch in een restaurant in Malbuisson (restaurant dat aanbevolen wordt door diverse gastronomische gidsen).
15u00: bezoek aan het ‘Maison de la Réserve' te Labergement-Ste-Marie. Dit natuurhistorische museum gunt u een blik op de flora en fauna van de Haut-Doubs.
Diner en overnachting in het hotel.
Zondag:
Ontbijt in het hotel.
9u00:bezoek aan de kaasmakerij van Mont d'Or en de rest van de ochtend vrij.
12u30: gastronomische lunch in een restaurant in Malbuisson (restaurant dat aanbevolen wordt door diverse gastronomische gidsen).
Vertrek in de loop van de middag.
TARIEVEN : Het hele jaar 2012
TARIEF per persoon | Jaar 2012 |
| 3 dagen/2 nachten | Vanaf 270 € |
DE PRIJS IS INCLUSIEF :
De overnachting in een hotel***, op basis van een tweepersoonskamer.
Volpension vanaf het diner van vrijdag tot aan de zondagslunch (waarbij 2 gastronomische lunches).
De rondleidingen die in het programma genoemd worden.
DE PRIJS IS EXCLUSIEF :
Transport naar de bestemming en ter plekke.
De toeristenbelasting.
De dranken.
ALS OPTIE :
De annuleringsverzekering voor een bedrag (12.05€ per persoon): u kunt van deze verzekering afzien door ons hiervan op het moment van reserveren op de hoogte te stellen.
Zoekt u naar informatie, een brochure of wilt u reserveren?
Neem telefonisch contact met ons op van maandag t/m donderdag van 9 tot 12u30 en van 13u30 tot 17u en vrijdag von 9 tot 12u30 en van 13u30 tot 16u :
>- In Frankrijk > Vanuit het buitenland (+33 3 81 250 800)
of per e-mail : info@franche-comte.org (+ landenlijst)



